У держбюджеті-2022 закладено достатньо коштів на закупівлю COVID-вакцин, - Ляшко

Фото з відкритих джерел

Також гроші закладені на оплату роботи медичних працівників та покриття витратних матеріалів, в тому числі, лікарських засобів

У державний бюджет на 2022 рік закладено достатньо коштів на закупівлю вакцини проти коронавірусної інфекції COVID-19. Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час спілкування з журналістами у кулуарах парламенту, яке транслював "Перший Незалежний".

"Кошти ми заклали в програму медичних гарантій, яка передбачає фінансування інфекційних лікарень, а також інфекційних відділень в інших багатопрофільних лікарнях за програмою готовності до реагування. Тому все буде залежати від того, як буде розвиватися ситуація з коронавірусом. Але кошти на вакцину і кошти на оплату роботи медичних працівників та покриття витратних матеріалів, в тому числі, лікарських засобів є", - наголосив голова МОЗ.

Новини за темою: В Україні мають намір випускати COVID-вакцини Pfizer і Moderna, - Кузін

Нагадаємо, раніше головний державний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що Україна наразі не веде переговори про комерційні поставки COVID-вакцини Moderna. Але цей препарат ще може надійти через глобальний механізм розподілу вакцин у бідних країнах COVAX.

До слова, станом на 4 жовтня в Україні залишилося до 4 тис. доз вакцини Moderna - усі вони перебували у медзакладах Рівненської області.