У "червоній" зоні щеплених однією дозою не пускатимуть у міжрегіональний транспорт

etu.ru

Підставою для допуску в транспорт буде лише документ про повну вакцинацію або негативного результату тестування на COVID-19

Згідно з новими правилами міжрегіональних поїздок, документ про отримання однієї дози вакцини від COVID-19 не буде підставою для допуску в транспорт в "червоній" зоні карантину. Про це повідомив речник Міністерства охорони здоров'я Роман Борщ, передає телеканал "Дом".

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів з/у регіони із "червоним" рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів старше 18 років одного із цих документів:

  • документу про отримання повного курсу вакцинації проти COVID-19;
  • негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Водночас, у "жовтих" та "помаранчевих" зонах пасажирам та водіям міжрегіональних перевезень крім вищеперерахованих можна надавати документ, що підтверджує отримання однієї дози вакцини від коронавірусу.

Новини за темою: Правила міжрегіональних перевезень не поширюються на неповнолітніх осіб, - МОЗ

Нагадаємо, на засіданні Кабінету міністрів України 11 жовтня внесли зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень епіднебезпеки. Так, з 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів негативного тесту на COVID, документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.