Турецький суховантажник HAKSA зіткнувся з причалом у Чорноморську

Судно зазнало пошкодження носової частини корпусу при підході до причалу

Турецький суховантажник HAKSA під прапором Палау пошкодив носову частину внаслідок зіткнення з причалом морського порту Чорноморськ. Про це кореспондентові "Укрінформу" повідомили в диспетчерській порту.

"Турецьке судно HAKSA, що спеціалізується на транспортуванні генеральних вантажів, зазнало 22 жовтня пошкодження носової частини корпусу при підході до причалу №18 внаслідок зіткнення з причальною стінкою. Теплохід здійснив навал на причальну стінку о 8 год. 38 хв. Постраждалих внаслідок зіткнення немає", - йшлося в повідомленні.

Як зазначається, суховантажник HAKSA під прапором Палау прибув до Чорноморська з турецького порту Гебзе. В результаті навалу на причальну стінку частково зім'явся ніс теплохода, зазнала пошкодження і причальна стінка.

Наразі фахівці встановлюють обставини зіткнення судна з портовим причалом.

Відомо, що теплохід HAKSA збудували й спустили на воду в 1993 році. Його довжина становить 86,4 м, ширина - 14,54 м, дедвейт - 3 тис. 092 тонни та осадка - 6 метрів.

Новини за темою: В Японії вулкан підняв на берег "кораблі-привиди". Відео

Нагадаємо, що раніше на судні Військово-морських сил Збройних сил України через різке погіршення погодних умов виникла аварійна ситуація, внаслідок якої отримало пошкодження судно національного флоту.

Так, після оцінки обстановки було прийнято рішення про постановку судна на якір з метою забезпечення проведення заходів боротьби за живучість.