Українська православна церква твердо стоїть на вірі і принципах сімейних цінностей, - протоієрей Геннадій Шкіль

Протоієрей Генадій Шкіль Фото з відкритих джерел

Українська православна церква твердо стоїть на вірі та принципах сімейних цінностей. Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" заявив протоієрей Геннадій Шкіль.

"Церква заважає нинішньому суспільству тим, що вона стоїть твердо на вірі, стоїть твердо на принципах сімейних цінностей, тому що, як ми бачимо, активне поглиблення держави в європейські цінності призводить до того, що наші цінності треба відкидати. Хоча Україна завжди стояла саме на сімейних цінностях. Тому церква підвищує свій голос, щоб усіх цих нападок на церкву, цього ніколи не сталося, що сім’я - найголовніше для нас. І так в багатьох інших питаннях церква стоїть на своєму, на Євангелієвських цінностях, на Євангелієвському слові, і це заважає нинішньому суспільству, тому воно намагається переломити все, воно намагається її зламати, роз’єднати. Зараз ми чуємо це не тільки про нас.  Хтось говорив і про автокефалію Білоруської церкви, значить її треба розламати, роз'єднати, а потім легше буде впоратися з цими уламками, які будуть.  Тому такий процес йде не тільки від нашого суспільства, нашої держави, а йде, ми розуміємо, звідки це все, для того, щоб ці всі свої цінності нав’язати всьому світу", - зазначив він.

Як повідомлялося, раніше єпископ Сильвестр підкреслив, що візит в Україну Патріарха Варфоломія, який і так вже розділив світове православ'я, надавши Православній Церкві України Томос, тільки ще більше погіршить церковну ситуацію в країні

Також, за його словами, нині Патріарху Варфоломію неважливо - чи буде єдність церкви в Україні чи ні, йому важливо - показати, хто володіє не просто першістю честі, а першістю влади в православному світі.