"Це знищення населення": Українці обурені прийдешнім підняттям тарифів на світло

Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів знову відтермінував різке підвищення цін на електроенергію. Однак це рішення лише в черговий раз приводить всіх в напругу, оскільки відстрочка буде діяти тільки до 1 серпня. Потім український уряд має намір значно підвищувати тариф на світло, який для деяких категорій населення стане вище відразу в три рази. Українці розповіли, що думають про це в програмі "Чуємо кожного".

"У мене пенсія 2100, а комунальні у мене - по 5-6 тисяч", - розповіла киянка.

"Вони просто не знають, який тариф вже просто зі стелі придумати... Я не знаю, що це буде і хто буде платити..."- обурилася ще одна мешканка столиці.

"За газ і всі інші комунальні підвищують, але, товариші, це ж взагалі знищення населення. Вони зараз як вирішують? Є борги, значить приходять, описують твоє майно, яке є, а якщо нема - забирають житло", - сказала мешканка Лисичанська.

"У нас все підняли, а зарплати, пенсії на колишньому рівні", - підкреслила харків'янка.

"Це божевілля... Народ жебрак. Я не знаю, що з цього буде, в цій Верховній Раді втратили голову", - зазначив житель Ужгорода.

"Мінімальні заробітні плати, пенсії виростають до 100-200 грн, а електроенергія в - 5-6 разів. Всі ці відстрочки - тимчасове явище, яке не показує об'єктивну ситуацію, а показує саме бездіяльність органів влади та збагачення певних енергетичних груп, а про населення, про звичайних людей ніхто не думає", - висловив думку ще один чоловік з Ужгорода.