Суд скасував нічний домашній арешт для екснардепки Чорновол

Колишній депутатці призначили особисте зобов'язання

Тетяна Чорновол Фото з відкритих джерел

Печерський районний суд м. Києва змінив запобіжний захід екснардепці Тетяні Чорновол з нічного домашнього арешту на особисте зобов’язання. Про це сама Чорновол повідомила у Фейсбук.

Зазначається, що одне з таких зобов’язань – це заборона на  спілкування з Антоном Яценком, який звинувачує колишню депутатку в підпалі. "Вчора у справі Майдану мені змінили запобіжний захід на особисті зобов’язання. Одне з них - заборона на  спілкування з Антоном Яценком", – написала Чорновол.

Водночас адвокатка Тетяни Чорновол, Ірина Кузіна, в коментарі "Укрінформу" заявила, що екснардепці заборонено спілкуватися й зі свідками справи, але при цьому підозрювана може пересуватися по країні. "Був наданий перелік свідків, з якими вона не може спілкуватися. Щодо території спілкування – вона необмежена по Україні, лише за кордон не може виїжджати", – сказала захисниця.

Відомо, що Тетяну Чорновол підозрюють у підпалі колишнього офісу "Партії регіонів" у Києві під час Майдану у лютому 2014 року. Внаслідок пожежі загинув співробітник офісу – Володимир Захаров.

Новини за темою: Чорновол заявила про ще одну кримінальну справу проти неї

Нагадаємо, нещодавно колишня народна депутатка Тетяна Чорновол заявила, що ДБР хоче змінити їй запобіжний захід. Тоді, крім заборони спілкування, повідомлялося про вірогідне зобов'язання Чорновол здати на зберігання документи для виїзду за кордон.