Суд пом'якшив запобіжний захід Андрію Антоненку

Андрій Антоненко Укрінформ

Йому змінили цілодобовий домашній арешт на нічний

Шевченківський райсуд Києва змінив запобіжний захід обвинувачуваному у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Андрію Антоненку із цілодобового на нічний домашній арешт. Про це оголосила головуюча суддя Оксана Голуб, передає "Укрінформ".

"Суд ухвалив: змінити Антоненку запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту із застосуванням електронного засобу контролю на домашній арешт у певний період доби із застосуванням електронного засобу контролю, заборонивши залишати місце свого проживання з 23:00 по 06:00. Строк дії запобіжного заходу встановити у 2 місяці - по 27 листопада включно", - зазначила Голуб.

Також суд поклав на Антоненка додаткові обов'язки, а саме - прибувати за кожною вимогою до суду, здати на зберігання свої документи для виїзду за кордон, утриматися від позапроцесуального спілкування з особами, які фігурують у цьому провадженні у статусі потерпілих, свідків, експертів, спеціалістів, не виїжджати за межі Київської області без дозволу суду, носити електронний браслет тощо.

Новини за темою: Підозрюваним у справі Шеремета Антоненку та Дугарь продовжили запобіжні заходи

Раніше у Мін'юсті заявляли, що обвинувачений у справі вбивства Павла Шеремета музикант Андрій Антоненко, якого суд відпустив із СІЗО під цілодобовий домашній арешт, зможе отримати компенсацію від держави за тривале перебування в СІЗО, якщо його визнають невинним.