Субсидії на наступний сезон перепризначать автоматично, але є винятки, - Кабмін

Фото з відкритих джерел

В уряді назвали категорії, яким доведеться переоформляти субсидію

Кабінет міністрів ухвалив постанову № 505 "Деякі питання призначення житлових субсидій", що передбачає автоматичне перепризначення, однак для деяких домогосподарств є винятки. Документ розміщено на "Урядовому порталі". 

Як зазначається, розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

  • надавалася у грошовій безготівковій формі;
  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Новини за темою: Переоформлення субсидії: У Мінсоцполітики назвали перелік необхідних документів

Також у постанові вказано, що рішення про призначення житлових субсидій домогосподарствам без звернень громадян приймається на підставі інформації Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій у квітні 2021 року.

Новини за темою: З травня всі субсидії в Україні надають тільки в грошовій формі, - Мінсоцполітики

Нагадаємо, 19 травня Кабінет Міністрів України вніс зміни до ухвалених у квітні цього року правил отримання житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.