Київські школярі отримуватимуть стипендію: Хто і на які суми може розраховувати

Фото з відкритих джерел

Серед стипендіатів – діти, які мають високі досягнення у навчанні, є переможцями та призерами міжнародних, всеукраїнських та міських предметних олімпіад

У столиці 100 обдарованих дітей отримуватимуть цього навчального року стипендію від Київської міської ради у розмірі 1 тис. грн щомісяця. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Як зазначається, таке рішення прийняли сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради. За нього проголосували 86 депутатів.

"Серед стипендіатів – діти, які мають високі досягнення в навчанні, є переможцями та призерами міжнародних, всеукраїнських та міських предметних олімпіад, конкурсів, інтелектуальних турнірів тощо. Наші діти – наше майбутнє, тому ми й далі сприятимемо розвитку освітньої галузі та всіляко підтримуватимемо талановиту молодь міста", – зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Відомо, що стипендії Київської міської ради щороку традиційно призначають із 2012 року. Раніше стипендія становила 300 гривень, проте з часом її розмір зріс до 1000 гривень.

Новини за темою: Розмір стипендій студентам збільшується, а кількість отримувачів зменшується, - Кабмін

Як повідомлялося раніше, на засіданні Кабміну підтримали рішення про запровадження змін до розмірів стипендіального забезпечення учнів закладів професійної освіти, студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти. Останнє підняття розмірів стипендій студентам було у 2017 році.