Стало відомо, як працюватимуть заклади культури під час жовтого рівня карантину

Фото з відкритих джерел

Для роботи в умовах жовтого рівня достатньо отримати хоча б одне щеплення та мати хоча б жовтий внутрішній COVID-сертифікат

Заклади культури, які хочуть працювати на повну, мають обслуговувати виключно вакцинованих хоча б однією дозою або тих, хто має дійсні довідки про тестування. Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури на своїй сторінці у Facebook.

"Кінотеатри, клуби, театри та інші заклади сфери культури можуть працювати, але з дотриманням карантинних вимог та обмежень", – йдеться в публікації.

Так, у жовтій зоні варто обов'язково дотримуватись маскового режиму, фізичної дистанції у 1,5 м, при цьому забороняється проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м площі будівлі або території, з наповненістю кінозалів або залів інших закладів культури понад 2/3 місць (при схемі розміщення "2 заповнені ряди – 1 порожній") або понад 50 % місць (при розміщенні у шаховому порядку). Водночас уточнюється, що обмеження по часу роботи закладів відсутні.

Новини за темою: У регіони України почали надходити інноваційні ліки прямої дії на коронавірус, - Ляшко

"Аби карантинні умови жовтого й наступних рівнів нас не обмежували – слід вакцинуватись! Якщо заклади культури хочуть працювати на повну – мають обслуговувати виключно вакцинованих, хоча б 1 дозою, або тих, хто має чинні довідки про тестування. При цьому треба мати мінімум 80% працівників також вакцинованих хоча б 1 дозою або з чинними негативними результатами тестів", – пояснюють у МКІП.

Також зазначається, що для роботи в умовах жовтого рівня достатньо отримати хоча б одне щеплення та мати хоча б жовтий внутрішній COVID-сертифікат або тимчасово довідку 063-О, видану сімейним лікарем.

"Окрім того, тимчасово для безперешкодного відвідування закладів культури чи будь-яких заходів дозволено мати негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген. Такий результат дійсний 72 години", – пояснюють у міністерстві.

Новини за темою: Рівень захворюваності на коронавірус перевищений у 22 областях України

Як повідомлялося раніше, із 23 вересня в усіх регіонах України буде встановлено жовтий рівень епіднебезпеки.