США оновили рекомендації щодо поїздок в Україну на тлі загрози вторгнення Росії

прапор США Україна
Фото з відкритих джерел

Посольство рекомендує громадянам США регулярно стежити за місцевими та міжнародними повідомленнями і новинними каналами в соціальних мережах

Громадянам США на тлі військової активності Росії на кордоні з Україною і в окупованому Криму рекомендували утриматися від подорожей на півострів і в східні регіони Донецької та Луганської областей. Американцям радять стежити за новинами та офіційними повідомленнями. Про це повідомляє посольство США в Україні.

В американській дипмісії відзначили незвичайні військові дії Росії біля українського кордону і на території окупованого Криму. Рекомендації щодо поїздок в Україну залишилися на рівні 4.

Громадян США застерігають від поїздок до Криму через зловживання з боку російської окупаційної влади, а також у східні частини Донецької та Луганської областей через збройний конфлікт. Крім того, американцям рекомендовано утриматися від поїздок в Україну на тлі ситуації з коронавірусом.

Посольство рекомендує громадянам США регулярно стежити за місцевими та міжнародними повідомленнями і новинними каналами в соціальних мережах.

Новини за темою: Кулеба: Імовірність вторгнення Росії залежить від двох факторів

Нагадаємо, раніше в Міноборони України заявили, що у грудні-січні на кордоні з Україною контингент російських військ може зрости.

А Вашингтон попередив своїх європейських партнерів, що Росія може планувати вторгнення в Україну.

Проте, станом на 13 листопада, російські війська відійшли від українського кордону після завершення навчань та повернулися до місць постійної дислокації.

Своєю чергою, речник президента РФ Дмітрій Пєсков відреагував на інформацію українських та західних спецслужб про підготовку вторгнення в Україну – він "не виключає спроб провокацій".