США нададуть Україні додаткові COVID-вакцини в межах COVAX

Фото з відкритих джерел

Транспортуванням, збереженням і розподілом вакцини буде займатися USAID

Сполучені Штати в межах міжнародної програми COVAX нададуть Україні додаткові американські вакцини від COVID-19. Про це заявила тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін під час візиту до Одеського обласного центру соціально небезпечних хвороб, повідомляє "Радіо Свобода". 

Як зазначила Квін, Сполучені Штати є найбільшим донором цієї програми і надали 4 млрд доларів для розподілення і постачання вакцин по країнах світу.

Новини за темою: ВООЗ заявила про нестачу вакцин у рамках програми COVAX

"Американський уряд працює разом із українським із приводу боротьби з такими захворюваннями, як туберкульоз, ВІЛ/СНІД та інші, і також допомагає в дитячому вакцинуванні. Тому робота на допомогу в боротьбі з COVID-19 – це продовження роботи, яку ми проводили довго в галузі зміцнення громадського здоров’я", – розповіла тимчасова повірена.

Відомо, що в Україні над розбудовою інфраструктури для збереження, транспортування і розподілення вакцин працюватиме Агентство міжнародного розвитку США (USAID).

Новини за темою: Україна незабаром може розпочати виробництво кількох COVID-вакцин, - МОЗ

Нагадаємо, з 2 липня в Україні зареєстрували вакцину Janssen проти COVID-19 від американської компанії Johnson & Johnson для екстреного медичного застосування.