Справа Майдану: Колишній командир харківського "Беркута" отримав підозру

На теперішній час вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою

Розгін учасників Майдану в ніч проти 30 листопада 2013 року Фото з відкритих джерел

Офіс генерального прокурора висунув обвинувачення екскомандиру харківського "Беркута" за обставинами організації незаконного перешкоджання акціям протесту 18 лютого 2014 року. Про це повідомляє пресслужба ОГП.

"Експравоохоронець забезпечив без відповідних підстав і з порушенням норм чинного законодавства невибіркове застосування співробітниками МОП "Беркут" спеціальних засобів та вогнепальної зброї", - йдеться в повідомленні.

Такі дії призвели до тяжких наслідків, у тому числі вбивств 3 мітингувальників, спричинення тяжких тілесних ушкоджень 11 особам, середньої тяжкості – 59, легких – 129.

Як зазначається, підозрюваному інкримінують: організацію, на виконання явно злочинного наказу, перевищення влади та службових повноважень працівником правоохоронного органу, терористичного акту, незаконного перешкоджання проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, умисних вбивств та закінчених замахів на вбивства, заподіяння умисних тяжких тілесних ушкоджень.

Новини за темою: Суд дозволив заочне розслідування проти Януковича у справах Майдану

Нагадаємо, що раніше Соснівський районний суд міста Черкаси оголосив вирок командиру луганського "Беркута". Чоловіка заочно засудили до чотирьох років позбавлення волі