Сотні тисяч вірних УПЦ пройшли хресною ходою від Володимирської гірки до Києво-Печерської лаври

з відкритих джерел

Сотні тисяч вірян Української Православної церкви пройшли хресною ходою від Володимирської гірки до Свято-Успенської Києво-Печерської лаври. Трансляцію в рамках триденного марафону веде "Перший Незалежний" телеканал.

Очолив молебень біля пам'ятника Хрестителю Русі на Володимирській гірці предстоятель УПЦ Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Разом з Його Блаженством за богослужінням молилися представники Антіохійської, Сербської православних церков і православної церкви Чеських земель і Словаччини, єпископат, духовенство всіх єпархій Української Православної церкви, десятки тисяч православних віруючих з усієї України та групи іноземних паломників з Чорногорії, Грузії, Польщі та інших країн.

Після молебню пройшов масштабний багатотисячний хресний хід центральними вулицями столиці з чудотворними іконами до Києво-Печерської лаври, щоб благословити всіх українців благодаттю святих.

Нагадаємо, що 26-28 липня на телеканалі "Перший Незалежний" проходить масштабний триденний марафон, присвячений святкуванню Дня Хрещення Русі.