Сотні тисяч вірян УПЦ провели молебень на Володимирській гірці і висунулися хресною ходою до Києво-Печерської Лаври

Центр інформації УПЦ

Віряни Української Православної церкви провели молебень на Володимирській гірці та висунулися хресною ходою до Свято-Успенської Києво-Печерської лаври. Трансляцію в рамках триденного марафону веде "Перший Незалежний" телеканал. 

Очолив молебень біля пам'ятника Хрестителю Русі на Володимирській гірці предстоятель УПЦ Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Разом з Його Блаженством за богослужінням молилися представники Антіохійської, Сербської православних церков і православної церкви Чеських земель і Словаччини, єпископат, духовенство всіх єпархій Української православної церкви, десятки тисяч православних вірян з усієї України та групи іноземних паломників з Чорногорії, Грузії, Польщі та інших країн.

Під час богослужіння священноначаліє і віряни піднесли молитви з вдячністю Богу за всі благодіяння, які Господь дарував нашій землі, за те, що він обрав наш народ і через святого князя Володимира привів до православної віри. Від імені всіх вірних звучали молитовні прохання зберегти Церкву від розколів і негараздів, примножити любов серед нашого народу і дарувати мир і добробут українській державі.

"Сердечно вітаю з Днем Хрещення Русі – Днем духовного народження нашого народу! Нехай Бог молитвами святого князя Володимира допомагає нам. Нехай Бог молитвами Пречистої своєї матері зберігає всіх нас!" – зазначив предстоятель УПЦ.

Після молебню розпочалася масштабна багатотисячна хресна хода центральними вулицями столиці з чудотворними іконами до Києво-Печерської Лаври, щоб благословити всіх українців благодаттю святих.

Нагадаємо, що 26-28 липня на телеканалі "Перший Незалежний" проходить масштабний триденний марафон, присвячений святкуванню Дня Хрещення Русі.