"Повертаюся, дивлюся, а їх немає, моїх улюблених, а сидять пару пацанів, які явно "підлили сливу", імітуючи, що вони явно занудьгували. Ну я думаю, ого, я вас уже не відпущу. Я почав розмовляти з чоловіками, але побачив, що охорона виводить одного з них", - пригадав він.

Через те, що в глядача була гітара, Міхалок вирішив запросити його на сцену. Цього фаната звали Юрій, музикант хотів спробувати щось зіграти разом з Юрієм.

"Він починає матюкатися, я розумію, що він взагалі ніякий. А на сцені мій син. Апаратура. Охоронці стоять. Я ж типу сказав: "Я сам розберуся". Ну я щось починаю йому говорити, розумію, що він хамить. Лається. Я теж вмію матюкатися – людина імпульсивна. Словом, він нахамив, щось зухвале сказав. Я думаю: моє робоче місце, люди дивляться, ми Brutto Nostra, я Міхалок. Ну як би імідж передбачає "файт" та всі справи. Так, легенько його "боданув", він більше навіть не від удару впав", – розповів Сергій Міхалок.

Співак додав, що Юрій залишився на концерті, а коли приїхала поліція, чоловік не мав претензій до артиста. Ба більше, музикант нібито згодом розмовляв з "постраждалим" і запропонував вдарити його у відповідь.

Новини за темою: Зеленський разом з Міхалком відвідав військовий госпіталь: Пораненим зіграли "Воїнів світла"

Нагадаємо, білоруський музикант Сергій Міхалок побив чоловіка на своєму концерті в Полтаві 20 жовтня. Конфлікт потрапив на камери тільки на моменті розмови на сцені, коли артист запитував, чи є у нього квиток. В ході словесної перепалки замість квитка він показував співакові гроші. Після цього Міхалок вдарив чоловіка головою, в результаті чого, той впав, на що глядачі відреагували здивованими криками.