Словаччина відновила пропуск міжнародних автобусів через кордон з Україною

Пункт пропуску "Ужгород" Держприкордонслужба

Для мандрівників продовжуватимуть діяти карантинні заходи

З 1 серпня Словаччина відновила пропуск автобусів міжнародного сполучення через пункт пропуску "Ужгород – Вишнє Німецьке". Про це повідомляє пресслужба ДПСУ

"Відповідно до повідомлення Словацької сторони, з 07.00 (за київським часом) 01.08.2021 року відновлюється пропуск міжнародних автобусів, які здійснюють регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення, через пункт пропуску "Вишнє Німецьке" (з українського боку – пункт пропуску "Ужгород")", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, словацька сторона нагадала, що на осіб, які прибуватимуть на територію їхньої держави, поширюватимуться карантинні заходи, визначені урядом країни.

Новини за темою: Італія відкриває свої кордони для українців: Названо умови

Таким чином усі не вакциновані особи віком від 18 років (за певними виключеннями) підлягатимуть самоізоляції терміном 14 діб, яку можна проходити у домашніх умовах або у відповідних установах.

Як зазначається, самоізоляція припиняється, якщо за цей час в особи не виявлено симптомів захворювання на COVID-19 або якщо вона матиме негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше п'ятого дня після прибуття на територію Словаччини.

Ще однією обов'язковою умовою є завчасної реєстрації усіх мандрівників віком від 12 років на урядовому сайті.

Новини за темою: Іспанія відкривається для українських туристів: Які умови в'їзду

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів оприлюднив постанову про посилення правил в'їзду іноземців та громадян в Україну, які наберуть чинності з 5 серпня.