Шмигаль: Україна може робити 1,5 мільйона щеплень проти COVID-19 на тиждень

etu.ru

Головне завдання для місцевої влади - збільшити кількість центрів вакцинації і зробити графік їх роботи максимально зручним для населення

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що Україна спроможна задовольнити потребу у вакцинації на рівні 1,5 млн на тиждень. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

Зазначається, що за дорученням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля для регіонів країни встановлено виконання цільових показників по охопленню вакцинацією проти COVID-19 на рівні 1,5 млн щеплень на тиждень.

Відповідне доручення вже підписане міністром охорони здоров'я та надіслане до виконання.

Новини за темою: МОЗ готує повний список протипоказань до COVID-вакцинації: Коли його оприлюднять

"Кожна область відповідно до своїх можливостей отримала певну кількість щеплень, яку цілком може виконати. Усі поставлені цілі реальні, затверджені і окремі регіони, наприклад Полтавська та Херсонська області вже довели спроможність досягти поставлених урядом рівнів охоплення вакцинацією", - наголосив Ляшко.

Підкреслюється, що найвищий добовий рекорд, який було встановлено останнім часом, - 193 тис. щеплень.

"Із входженням у червоний рівень епідеміологічної небезпеки Херсонська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька та Одеська області вийшли у лідери щеплень першою дозою за добу. Кількість щеплень зросла вдвічі", - йеться в повідомленні.

Ляшко також зауважив, що головне завдання для місцевої влади - збільшити кількість центрів вакцинації і зробити графік їх роботи максимально зручними для населення.

Новини за темою: В Україні протягом доби кількість вакцинацій скоротилася вп'ятеро, - МОЗ

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні ще двічі планують розширити список професій для обов'язкової вакцинації від COVID-19, додавши найближчим часом до нього соціальних працівників та листонош.