Шкарлет: В українські школи цього року пішло понад 400 тисяч першокласників

Фото з відкритих джерел

Також вищі навчальні заклади відчинили двері для 130 тисяч першокурсників

Українські школи цього навчального року відкрили двері для 400 тисяч першокласників. Про це повідомило "Радіо Свобода", посилаючись на слова міністра освіти і науки Сергія Шкарлета.

"Цьогоріч свято знань є особливим для більш як 400 тисяч першокласників та 130 тисяч першокурсників. Сьогодні свої двері перед вами відкриють школи та омріяні університети, які поведуть у неймовірно цікавий світ знань, до професійного становлення та саморозвитку. Я бажаю кожному учню і студенту не боятися помилок, не зупинятися на півдорозі, й нехай ваші шкільні та університетські роки будуть сповнені відкриттями, досягненнями та перемогами", – заявив він.

Як відомо, сьогодні, 1 вересня, в українських закладах освіти розпочався новий 2021-2022 рр навчальний рік.

"Освітній процес у школах розпочинається у День знань – 1 вересня, триває не менше 175 навчальних днів і закінчується не пізніше ніж 1 липня наступного року. Структура і тривалість навчальних року, тижня, дня, занять, форми організації освітнього процесу визначає педагогічна рада закладу в межах часу, передбаченого освітньою програмою, з урахуванням вікових особливостей, фізичного, психічного та інтелектуального розвитку дітей, особливостей регіону тощо", - повідомили у Міносвіти.

Новини за темою: МОЗ оприлюднив поради щодо святкування початку навчального року у школах

Нагадаємо, що раніше Міністерство освіти та науки визначило тему першого уроку у новому навчальному році. У відомстві рекомендували присвятити його відзначенню 30-ї річниці Незалежності України.