Шкарлет: Переможцям конкурсів Яцика і Шевченка збільшать президентські стипендії

Сергій Шкарлет Mind

Вони зростуть у 1,5 рази для вищої та фахової освіти та у 2,5 рази – для професійної

В Україні збільшать розмір президентських стипендій переможцям Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет у Telegram.

За його словами, з 1 січня 2022 року академічні та іменні стипендії здобувачів вищої та фахової передвищої освіти зростуть. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабміну.

"Востаннє збільшення розмірів академічних стипендій мало місце у 2017 році. Я дякую колегам за підтримку ініціативи МОН та розуміння того, наскільки важливо підтримувати талановиту українську молодь", - зазначив міністр.

Як відомо, академічні стипендії здобувачів вищої та фахової передвищої освіти зростуть у понад 1,5 раза, професійної (професійно-технічної) освіти - у понад 2,5 раза.

"Це важливий крок назустріч студентам, який має ще більше мотивувати їх вчитися і досягати науково-освітніх вершин", - додав Шкарлет.

Новини за темою: Кабмін ухвалив указ "Про призначення державних стипендій видатним діячам освіти"

Нагадаємо, що раніше на засіданні Кабміну підтримали рішення про запровадження змін до розмірів стипендіального забезпечення учнів закладів професійної освіти, студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти. Останнє підняття розмірів стипендій студентам було в 2017 році.