Секретар РНБО провів нараду щодо протидії COVID-19: Деталі зустрічі

Олексій Данілов РНБО

На нараді обговорили питання стану системи охорони здоров’я

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов вчора, 5 жовтня, за дорученням президента провів нараду щодо протидії пандемії коронавірусу в Україні. Про це повідомляє пресслужба РНБО.

Данілов на нараді розповів про систему "СОТА", запущену апаратом РНБО, яка може допомогти центральній та місцевій владі застосовувати оперативну, актуальну та достовірну інформацію щодо навантаження на систему охорони здоров’я.

На нараді обговорили питання стану системи охорони здоров’я, зокрема щодо забезпечення медичним персоналом, ліжками для пацієнтів з COVID з підведеним киснем та ліками, під час осінньо-зимової хвилі коронавірусу.

Крім того, особливу увагу приділили питанню збільшення тестувань пацієнтів із підозрою на COVID-19. Це має сприяти своєчасному лікуванню хворих, як наслідок - зменшенню кількості тяжких випадків і смертей.

Данілов наголосив, що вкрай важливо вакцинувати до кінця поточного року більшість дорослого населення України, насамперед, найбільш уразливих категорій - осіб, старших за 60 років та пацієнтів з хронічними хворобами.

"За результатами наради ухвалено рішення щодо відновлення цілодобового режиму роботи штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов'язаної з поширенням COVID-19, аби максимально ефективно реагувати на будь-які ситуації, пов’язані з епідемією особливо небезпечного інфекційного захворювання", - заявили у пресслужбі РНБО.

Новини за темою: РНБО збереться на засідання 8 або 15 жовтня: Що будуть розглядати

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні за останню добу підтвердили 12 662 нових випадки коронавірусу. Найбільше нових заражень у Харківській та Одеській областях.