В Україні стартував 4 етап COVID-вакцинації: У МОЗ назвали пріоритетні групи

Також діє вакцинальна кампанія організованих колективів

Фото з відкритих джерел

В Україні стартував 4-й етап вакцинації від COVID-19, на якому щеплять людей, старших за 60 років, а також людей віком 18-59, які мають супутні захворювання, ув'язнених та персонал закладів позбавлення волі та слідчих ізоляторів.

Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

"Одночасно продовжується щеплення пріоритетних груп з попередніх етапів, як-от медики та інші працівники закладів охорони здоров'я, мешканці та персонал будинків для літніх людей та спеціалізованих інтернатів, маломобільні громадяни, соціальні працівники та священнослужителі, освітяни, військовослужбовці та співробітники інших структур державної безпеки, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, працівники паливно-енергетичного комплексу та інших структур, від яких залежить функціонування держави. Також на підконтрольній українському уряду території щеплюють громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях", - йдеться у повідомленні.

У МОЗ додають, що понад 90 центрів вакцинації в 17 регіонах України щеплюють усіх охочих, хто записався до листа очікування.

"Крім того, вже розпочалася вакцинація організованих колективів, які мають у своєму штаті понад 50 осіб, охочих щепитися", - зазначається у пресрелізі.

Новини за темою: Вакцинація від COVID-19: Які країни визнають українські сертифікати та коли Європа відкриє кордони

Нагадаємо, що станом на 23:00 24 квітня в Україні 2 149 244 особи захворіли на COVID-19. Одну дозу вакцини отримали 1 755 137 людей, отримали дві дози та завершили вакцинацію 394 107 осіб.

Раніше повідомлялося, що МОЗ готується до вакцинації підлітків в Україні.