Рівень смертності від COVID-19 у світі найнижчий майже за рік, - ВООЗ

Глава ВООЗ Тедрос Гебреісус

Фото з відкритих джерел

Смертність знижується у всіх регіонах, крім Європи

На сьогодні смертність від коронавірусу COVID-19 знижується і знаходиться на найнижчому рівні майже за рік. Про це повідомляє пресслужба Всесвітньої організації охорони здоров'я.

"Кількість щотижня реєстрованих смертей від COVID-19 продовжує знижуватися і зараз знаходиться на найнижчому рівні майже за рік. Але це все ще неприйнятно високий рівень - майже 50 тис. смертей на тиждень, а реальне число, безумовно, вище", - сказав генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус.

За його словами, смертність знижується у всіх регіонах, крім Європи, де кілька країн стикаються з новою хвилею коронавірусу.

"І, звичайно ж, смертність найбільш висока в країнах і групах населення з найменшим доступом до вакцин. Як ви знаєте, 56 країн, які були фактично виключені з глобального ринку вакцин, не змогли досягти мети вакцинації 10% свого населення до кінця вересня - і більшість з них в Африці", - зазначив Гебреіус.

Новини за темою: COVID-вакцинація знижує ризик смерті або госпіталізації на 90%, - дослідження

Раніше повідомлялося, що науковці прогнозують, що смертність від коронавірусу почне різко зростати у світі восени. Вона може сягнути до грудня 5,3 млн людських жертв.