РФ заборонила ототожнювати роль СРСР і нацистської Німеччини

Президент РФ Володимир Путін

ТАСС

У РФ вважають неприпустимим "применшення ролі радянського народу в перемозі над фашизмом"

У Держдумі Росії прийняли законопроєкт про заборону публічно ототожнювати мету та дії СРСР і нацистської Німеччини у Другій світовій війні, а також заперечувати вирішальну роль радянського народу в перемозі над фашизмом. Про це повідомляє ТАСС.

Зазначається, що відповідно до прийнятого законопроєкту, забороняється в публічному виступі або творі, що публічно демонструється, а також в ЗМІ та інтернеті "ототожнення цілей, рішень і дій керівництва СРСР, командування та військовослужбовців СРСР з цілями, рішеннями та діями керівництва нацистської Німеччини, командування та військовослужбовців нацистської Німеччини та європейських країн "осі".

Також, забороняється "заперечення вирішальної ролі радянського народу у розгромі нацистської Німеччини та гуманітарної місії СРСР при звільненні країн Європи".

У РФ вважають неприпустимим "применшення ролі радянського народу в перемозі над фашизмом".

Новини за темою: Ми повинні пам'ятати, що не помічати диктатуру, нацизм і жорстоке ставлення до людства неможливо, - Зеленський

Нагадаємо, раніше ми писали чому ідеї фашизму не можуть сприйматися в Україні, якщо вона хоче бути демократичною державою у сучасній Європі, сучасному світі та сучасній системі координат.