Район "Золотих воріт" у Києві потрапив до топ-20 найкращих локацій світу

Золоті ворота у Києві Фото з відкритих джерел

"Золоті ворота" посіли 16-ту сходинку

Район "Золотих воріт" у центрі Києва потрапив у двадцятку рейтингу "49 найкрутіших районів світу". Про це повідомляє британський ресурс Time Out.

Як зазначається, район "Золотих воріт" називають ідеальним місцем для знайомства з прогресивним Києвом.

"Там, де колись був славетний вхід до середньовічного Києва, тепер ви знайдете захоплюючий район, що випромінює енергію та творчість. Вулиці Рейтарська, Ярославів Вал, Стрілецька та Олеся Гончара в самому центрі Старого Києва, змінюються з космічною швидкістю.

Територія навколо "Золотих Воріт" наповнена барами, затишними кафе, дизайнерськими бутиками та закладами, які викликають ностальгію. Почуття спільності з акцентом на збереження спадщини міста і оригінальні зелені зони, такі як Сквер київських інтелігентів – все це робить локацію ідеальним місцем для знайомства з прогресивною частиною Києва", – йдеться у описі локації.

Водночас, перше місце у рейтингу зайняв район Норребро у Копенгагені (Данія).

Район Норребро у Копенгагені (Данія) Фото з відкритих джерел

"Цей різноманітний район на північній стороні озер Копенгагена є сліпучим поєднанням історичних пам'яток, ультрасучасної архітектури, ресторанів і кафе, якими пишається цей знаменитий гурманський місто", - зазначають люди. 

До слова, у рейтингу "The 49 coolest neighbourhoods in the world", представлені локації, які рекомендовано відвідати, за відгуками 27 тис. людей.

Новини за темою: Американське видання віднесло київську станцію метро «Золоті ворота» до найгарніших у світі

Раніше повідомлялося, що Міжнародне аналітичне агентство в галузі вищої освіти QS Quacquarelli Symonds оприлюднило рейтинг найкращих університетів світу за можливостями працевлаштування випускників, серед яких два українські заклади вищої освіти.