Прем'єра Люксембургу викрили в плагіаті

Фото з відкритих джерел

Журналісти дійшли висновку, що робота списана майже на 100%

Прем'єр-міністр Люксембургу Ксав'є Беттель допустив масштабний плагіат при написанні магістерської роботи у французькому Університеті Лотарингії. Про це повідомляє Reporter.

Повідомляється, що Беттель написав дисертацію в 1999 році. Згідно з журналістським розслідуванням, тільки дві сторінки з 56 не містили плагіату. Зокрема, руці Беттеля належать введення, кілька абзаців і короткий висновок.

Журналісти стверджують, що висновки про плагіат підтверджені кількома незалежними експертами. У відповідь прем'єр Люксембургу визнав, що робота могла була бути написана краще.

У його дисертації скопійовано 20 сторінок із захищеного авторським правом сайту Європарламенту без посилань на джерело. Також без посилань скопійовано дев'ять сторінок зі звіту тодішнього депутата Європарламенту Георгіоса Анастассопулоса.

Новини за темою: Шкарлет вважає питання про плагіат закритим, а провальну підготовку шкіл – перебільшеною

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України прийняв порядок, згідно з яким вищі навчальні заклади зможуть анулювати ступені вищої освіти бакалаврів і магістрів через плагіат у дипломних роботах.