Представники Закарпатського регіонального Молодіжного крила ОПЗЖ допомогли продуктовими наборами нужденним пенсіонерам та інвалідам

1_3
ОПЗЖ

Представники Закарпатського регіонального Молодіжного крила партії "Опозиційна платформа – За життя" допомогли продуктовими наборами нужденним пенсіонерам та інвалідам.

"Ми розуміємо, як важко людям виживати, коли низька пенсія, пільги, субсидії мінімальні, а іноді їх взагалі немає. Тому ми вирішили хоча б таким чином допомогти", - зазначила голова Закарпатської організації Молодіжного крила ОПЗЖ Яна Чубірко.

Люди, яким допомогли активісти, відзначають, що в нинішніх реаліях – з високими цінами і низькими виплатами – призначених державою виплат ледь вистачає на мінімальні продукти, не кажучи вже про покупку необхідних ліків.

"Я за пенсію раз на два місяці можу дозволити собі одну рослинну олію купити. Пенсії мало. А ліки, ви знаєте, скільки коштують", - сказав інвалід I групи, один з тих, що отримали допомогу.

Пенсіонери також висловили величезну подяку активістам за допомогу, виконану роботу і за те, що не залишають в біді цю категорію людей, про яких влада вже забула і не піклується.

"Приємно отримувати. Спасибі вам за допомогу. Люди кличуть, бо важко тепер. І пенсії маленькі", - зазначив інвалід I групи, один з тих, хто отримав допомогу.

Раніше у Мукачеві представники Молодіжного крила ОПЗЖ роздали продуктові набори пенсіонерам та інвалідам, забезпечивши людей найнеобхіднішим на найближчі місяці, коли велика частина фінансів йде на оплату комунальних послуг і ліків. Набори містили: м'ясні та рибні вироби, крупи, макарони, цукор, соняшникова олія, консерви та інше.