Потерпілим від пожежі у багатоповерхівці Запоріжжя виплатять компенсацію у 25 тис. гривень

Фото з відкритих джерел

Компенсація буде надана місцевою владою

В Запоріжжі постраждалим мешканцям багатоквартирного будинку, в якому напередодні сталася пожежа, виплатять по 25 тис. грн на кожну сім’ю. Про це повідомив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, передає місцеве видання 061.ua.

"Буде підготовлено проєкт щодо виділення додаткових грошей на аварійно-відновлювальні роботи. Проєкт необхідно прийняти на сесії 6 серпня. Кожна постраждала родина отримає 25 тисяч гривень", - сказав Буряк.

За його словами, пожежу спричинили балони, кинуті підрядником на даху будинку, після завершення робіт о 18:00.

Від вогню постраждали 500 квадратних метрів будівлі, на ремонт яких знадобиться близько 20 млн гривень.

Після інциденту, Володимир Буряк на своїй сторінці у Facebook заявив, що зустрівся з мешканцями будинку.

"Зробимо все можливе, щоб за півтора-два місяці відновити багатоповерхівку. Всі ремонтні роботи - й в будинку, й у квартирах - будуть виконуватися за кошти бюджету міста", - написав він.

Новини за темою: В Івано-Франківську спалахнула пожежа в гуртожитку, евакуювали майже 90 студентів

Міський голова додав, що зараз вирішується питання щодо оцінки заподіяної шкоди, надання тимчасового житла мешканцям багатоповерхівки, відновлення документів, виділення матеріальної допомоги, впровадження цілодобової охорони будівлі та забезпечення постраждалих харчовими продуктами.

Також він зазначив, що провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, де були прийняті рішення:

  • відновлювальні роботи на будинку, де вночі сталася пожежа, будуть проводитися цілодобово;
  • на місці буде розгорнутий мобільний штаб з наметами, столами, стільцями, мобільними туалетами, щоб безперервно виконувати та контролювати роботи;
  • на засідання сесії 6 серпня готуються проєкти рішень про виділення коштів на відновлення будинку та матеріальну допомогу в максимально можливому розмірі для всіх постраждалих мешканців. Депутати також за бажанням можуть виділити кошти з власних депутатських фондів.

Новини за темою: На Одещині спалахнула масштабна пожежа на складі, палає близько 10 тис. кв. метрів

Як зазначалося раніше, у Запоріжжі під час гасіння вогню у житловому будинку постраждав пожежний. До приїзду рятувальників мешканці будинку самостійно евакуювались зі своїх квартир.