Потенційно другий пік COVID-захворюваності в Україні буде на початку 2022 року, - Ляшко

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко

МОЗ

За словами міністра, цього можна уникнути, якщо люди масово почнуть вакцинуватися

За попередніми прогнозами, другий пік захворюваності на коронавірус COVID-19 в Україні буде на початку 2022 року. Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час спілкування з журналістами у кулуарах парламенту, яке транслював "Перший Незалежний".

"Система охорони здоров’я України буде справлятись, коли буде зменшуватись кількість госпіталізованих. Коли ми говоримо про 2022 рік, то якщо ми сьогодні вакцинуємо більше 70% дорослого населення повним курсом вакцинації, то зможемо піти шляхом Великої Британії, Данії, а також Скандинавських країн, які відміняють карантинні обмеження вже зараз в 2021 році. Тому, враховуючи, що у нас хвиля розпочалась в осінньо-зимовий період – можливо і буде потенційно другий пік захворюваності на початку 2022 року", - заявив очільник МОЗ.

Водночас, за словами Ляшка, ми можемо цього не чекати і зробити все залежне від кожного з нас – прийти до пунктів щеплення, вакцинуватися і зменшити кількість госпіталізацій.

Новини за темою: В Україні у 2022 році будуть проводити повторний курс COVID-вакцинації, - Кузін

Нагадаємо, за минулу добу в Україн виявили рекордну кількість нових випадків зараження коронавірусом - 23 785, з них дітей – 1800, медпрацівників – 391. Також за вчора госпіталізовано 5141 особу, летальних випадків – 614, а одужали 8530 пацієнтів.