Померла восьма жертва ДТП українського рейсового автобуса у Польщі

Смертельна ДТП у Польщі РАР

Йдеться про чоловіка віком близько 60-років із Херсонської області, який отримав важкі травми й упродовж трьох тижнів лікувався у лікарні в Перемишлі

Померла восьма жертва ДТП українського рейсового автобуса, що трапилася у ніч з 5 на 6 березня на автомагістралі A4. Про це повідомляє речниця Окружної прокуратури у Перемишлі Марта Пентковська кореспондентові "Укрінформу".

Новини за темою: ДТП у Польщі: Експертиза встановила, що український автобус був справний

''Ми отримали інформацію з України про те, що померла восьма особа з цієї аварії. Зараз ми намагаємося підтвердити, чи ця смерть має зв’язок із ДТП'', - сказала Пентковська.

Зазначається, що йдеться про чоловіка віком близько 60-ти років із Херсонської області, який отримав у цій аварії важкі травми й упродовж трьох тижнів лікувався у лікарні в Перемишлі. Коли його стан покращився, наприкінці березня його було перевезено спецтранспортом для подальшого лікування в Україну.

Новини за темою: ДТП у Польщі: На місце події вирушив консул, встановлюються причини аварії

Напередодні, у Польщі померла сьома жертва ДТП за участі українського автобуса. З моменту аварії дівчина тривалий час перебувала у критичному стані.

Нагадаємо, у ніч на 6 березня рейсовий автобус Познань – Херсон поблизу міста Кашице (Польща) потрапив у ДТП, в якій, за попередніми даними, загинули шестеро громадян України. Автобус з українськими номерами впав з віадука поблизу Ярослава.