Помер відомий український педагог Микола Палтишев

Микола Палтишев
Фото з відкритих джерел

Відомому вчителю було 74 роки

В Одесі помер легендарний український педагог Микола Палтишев. Він перший почав проводити уроки-вистави, поєднував поезію, живопис та музику. Про це повідомив колектив Навчально-методичного центру Професійна освіта Одещини.

Колеги померлого зазначили, що він був видатним вченим та самовіддано служив освіті та науці.

"Микола Миколайович назавжди запам'ятається щирою людиною, талановитим педагогом, який користувався високим авторитетом і повагою. У серцях педагогів назавжди залишиться світла пам'ять про нього", – зазначили педагоги.

Довідково: Микола Палтишев народився у 1946 році в Одесі. Випускник Одеського технологічного інституту харчової промисловості імені Ломоносова та Одеського педагогічного університету імені Ушинського.

Палтишев був народним вчителем СРСР, почесним доктором Національної академії педагогічних наук України, кандидатом педагогічних наук, доцентом. Очолював комітет з питань професійної освіти Верховної Ради СРСР.

Саме Палтишев увів поетапну систему навчання, яка поширилась у Радянському Союзі та за кордоном.

Відкриті уроки-вистави Палтишев проводив у всіх республіках СРСР. У здобутку педагога – понад 300 науково-методичних робіт, науково-практичних публікацій, 10 підручників для вчителів.

Протягом останніх десятиліть працював на різних посадах у навчальних закладах Одещини. З 2006 року працював вчителем фізики в одеській школі.

Новини за темою: У Вінниці під час шкільної лінійки помер чоловік: Що сталося

Раніше повідомлялося, що помер народний депутат II-IV та VI-VII скликань, ексголова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.