Помер колишній прем'єр Криму Анатолій Франчук

Анатолій Франчук Facebook Ігоря Франчука

Причина смерті не повідомляється

На 86-ому році життя помер колишній прем'єр-міністр Автономної Республіки Крим та нардеп трьох скликань Анатолій Франчук. Про це повідомив у Facebook його син Ігор Франчук. 

"Не стало більше тата. Дуже боляче", - написав він. 

Відомо, що Анатолій Франчук народився в 1935 році у Вінницькій області. Освіту здобув в Академії народного господарства СРСР працював механіком, електриком, пізніше - начальником цеху та директором заводів. З 1987 року по 1990 рік обіймав посаду заступника міністра зв'язку СРСР.

Новини за темою: Помер відомий вірменський композитор та музикант Дживан Гаспарян

Після здобуття Україною незалежності Франчук почав працювати у Раді міністрів Криму. Пізніше він став першим заступником голови Ради, а в 1994-1996 та 1997-1998 роках очолював уряд Автономної Республіки Крим.

Окрім цього, Франчук був народним депутатом ІІ, ІІІ та ІV скликань, входив до фракції СДПУ(о), а з 2005 року приєднався до партії "Відродження". Спочатку він був в. о. голови, потім першим заступником голови політсили.

У 2018 році зловмисники напали на будинок Франчука в окупованому Севастополі, а самого чоловіка побили. 

Новини за темою: Помер режисер "Супермена" і "Смертельної зброї" Річард Доннер

Нагадаємо, напередодні у віці 59 років раптово помер Валентин Шліхта – голова Державного агентства водних ресурсів України.