Помер чоловік, якому в грудні у Львові пересадили серце

Медики запевнили, що донорське серце прижилося Фото з відкритих джерел

У пацієнта загострилася печінкова і ниркова недостатність, що і стало причиною смерті

У Львові наприкінці грудня 30-річному жителю Мукачева провели операцію з пересадки серця, а 4 січня чоловік помер. Про це у Facebook повідомила дружина чоловіка Вікторія. 

Зазначається, що пацієнт в останній тиждень перебував у реанімації, а стан його здоров'я оцінювався як важкий. 

"Мій чоловік все ще в реанімації. Дуже важкий стан. Нирки не хочуть працювати, постійно на діалізі, а сьогодні зупинилося наше нове серце. Лікарям вдалося його запустити, але нічого не можуть сказати", – написала Вікторія 28 грудня.

Через кілька днів, 31 грудня, жінка повідомила, що самопочуття хворого не покращується, а 4 січня чоловік помер. 

Facebook

Facebook

Згодом медичний директор по анестезіологічної роботі Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова Іван Миськів в коментарі "Укрінформу" підтвердив смерть пацієнта. 

"Пацієнт Едуард, якому недавно була проведена пересадка серця в нашій клініці, на жаль, минулої ночі помер. Смерть наступила в результаті поліорганної недостатності, тобто у пацієнта загострилася печінкова і ниркова недостатність", — пояснив лікар. 

Новини за темою: Вперше в Україні дитині пересадили нирку від померлого донора

Однак, у медустанові наголосили, що пересаджене серце працювало добре, і жодних претензій до його роботи не було. Також там підкреслили, що донорський орган повністю підходив пацієнту, а операція пройшла успішно. Щоб налагодити роботу нирок і печінки лікарі провели кілька сеансів гемодіалізу, гемодіфільтрації, проте це не дало бажаного результату.

"Ми були сьогодні на патолого-анатомічному дослідженні, ніяких претензій по серцю немає. Воно прижилося", — додав медик.

Новини за темою: Померла мешканка Львівщини, якій в Індії пересадили серце та легені

Нагадаємо, нещодавно у львівській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги помер чоловік, якому на початку серпня вперше в Україні пересадили підшлункову залозу.