Погіршення погодних умов: Які області України накриє туман

Фото з відкритих джерел

Також українців попереджають про I рівень небезпеки - жовтий

Синоптики попереджають про погіршення погодних умов. Деякі області України накриє туман, внаслідок чого видимість погіршиться. Про це повідомив Укргідрометцентр.

Як зазначається, завтра вночі та вранці туман очікується майже на всій території заходу, а також у Чернігівській та Сумській областях. Видимість знизиться на 200-500 м.

Крім цього, українців попереджають про I рівень небезпеки, жовтий.

Новини за темою: У День захисників і захисниць та на Покрову очікується тепла погода без опадів

Нагадаємо, що в Україні сьогодні очікується дощова погода. На півночі і в центральних регіонах країни пройдуть невеликі дощі.

На заході сьогодні буде мінлива хмарність, без опадів, денна температура до +11...+15, вночі від до +2...+5. На півночі дощі пройдуть у Чернігівській та Сумській областях, вдень до +11...+14, вночі до +2...+6.

Також у центральній частині пройдуть дощі в Черкаській, Полтавській та Кіровоградській областях, вдень +12...+14, вночі +4...+6.

Водночас Міністерство хорони здоров'я України оновило дані епідеміологічної ситуації в країні. Станом на ранок 16 жовтня одна область має показники червоної зони карантину, 15 відповідають помаранчевій, а решта - жовтій.

Так, відповідно до епідеміологічних показників, у червоній зоні карантину знаходиться Херсонська область.