Подільський міст у Києві подорожчав майже удвічі – до 20 млрд

Подільський міст
Подільський міст Фото з відкритих джерел

До переліку об'єктів будівництва в новому проєкті додались лівобережні естакади

Кошторисна вартість проєкту будівництва Подільского мостового переходу у місті Києві зросла з 11,251 млрд грн до 19,922 млрд. Про це йдеться у розпорядженні Київської міської державної адміністрації.

В порівнянні з розпорядженням від серпня 2016 року загальна кошторисна вартість зросла на 77%.

До переліку об'єктів будівництва в новому проєкті додались лівобережні естакади, в тому числі естакади з'їзду на вулицю Оноре де Бальзака, а також арковий міст через озеро Радунка.

Також в новому проєкті передбачено фінансування будівництва споруд для 700-метрової ділянки метрополітену, що проходитиме мостовим переходом.

Новини за темою: Четверта гілка метро в Києві: Як столична влада планує побудувати лінію на Троєщину

Станом на липень 2020 року генпідрядник освоїв на будівництві 9,809 млрд грн. Станом на січень 2016 року цей показник становив 3,424 млрд грн.

Як відомо, генпідрядником будівництва Подільського мостового переходу є компанія "Еко-Буд-Трейд", контроль над якою, за інформацією ЕП, здійснює "смотрящий" за Києвом Денис Комарницький.

Розпорядження підписав перший заступник міського голови Микола Поворозник, що виконував обов'язки голови під час відпустки Віталія Кличка. Раніше Поворозник таким самим чином підписав розпорядження про збільшення удвічі кошторисної вартості будівництва Шулявського шляхопроводу.

Новини за темою: Метро на "Виноградар" не встигають побудувати до листопада 2021 року

Нагадаємо, раніше прокуратура прийшла з обшуками в Департамент транспортної інфраструктури КМДА у справі про будівництво Подільського мосту. Місцевому бюджету завдано збитків на понад 4,5 млн грн.