Після масового отруєння дітей у Хмельницькому перевірять всі школи області, - Шкарлет

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет МОН

Від адміністрації закладу освіти, де стався інцидент та органів місцевого самоврядування й дотепер не було жодного офіційного повідомлення до компетентних органів

Міністерство освіти і науки відреагувало на масове отруєння у школі Хмельницького, пообіцявши ініціювати перевірку на дотримання санітарного регламенту всіх навчальних закладів Хмельницької області. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

"Станом на 13 вересня, шостий день після спалаху, представники органів місцевого самоврядування на запит МОН не могли надати вичерпної інформації про ситуацію та навіть не володіли відомостями про відкрите кримінальне провадження", - зазначив він.

Очільник МОН назвав ситуацію "неприйнятною" та пообіцяв детально з’ясовувати всі обставини та рівень відповідальності за це службових осіб.

"Обов’язково буду ініціювати комплексну перевірку всіх закладів освіти Хмельницької області щодо дотримання санітарного регламенту з метою недопущення подібних випадків", - додав Шкарлет.

Відомо, що через спалах масового харчового отруєння серед учнів Хмельницького навчально-виховного об'єднання № 1 постраждали 92 дитини.

Новини за темою: У Вінницькій області від отруєння невідомою речовиною померли дві дівчинки

Як повідомлялося раніше, масове отруєння дітей у Хмельницькому НВО №1 спровокувала бактерія золотистого стафілокока. У трьох стравах із 12 взятих зразків фахівці виявили збудник інфекції. Окрім цього, бактерія була присутня у 27 із 60 зразків змивів.