Підйом води у річках та заморозки: До яких областей України прийде негода

Фото з відкритих джерел

Температура повітря різко впаде до 0…+3 градусів

У західній Україні 21 вересня через можливі опади очікується підйом рівня води у річках. Також 22-23 вересня до частини країни прийдуть заморозки. Про це повідомив прессцентр Державної служби надзвичайних ситуацій.

Як зазначається, сьогодні на річках басейну Прип'яті на 0,1-0,5 м в створі поста Річиця Волинської області можливе підняття води з частковим затопленням пасовищ (І рівень небезпеки - жовтий).

Також продовження підйому рівнів води очікується на річках басейну Західного Бугу (Львівська, Волинська обл.) на 0,2-0,7 м, однак без негативних наслідків.

А вночі 22 вересня синоптики попереджають про заморозки 0…+3 градусів у західних областях.

"23 вересня в Україні, крім півдня, сходу та Закарпаття, на поверхні ґрунту прогнозують заморозки 0…+3 градусів (І рівень небезпечності, жовтий)", - повідомив пресцентр.

Окрім цього, у Київській області синоптики також обіцяють різке похолодання до 0…+3 градусів.

Новини за темою: В Україні через негоду знеструмлено 32 населені пункти, - ДСНС

Як повідомлялося раніше, українців 19 вересня попереджали про штормовий вітер та зливи, було оголошено штормове попередження. Підйом рівня води спостерігався: на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська області) 0,5-1,5 м; на річках Закарпаття 0,3-1,5 м; на Латориці та в нижній течії Боржави до 2,0 м.