Під час посиленого карантину вчителям не урізатимуть зарплати, - Шкарлет

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет МОН

Так само вчителі не можуть бути повністю позбавлені оплати праці

Під час посилення карантинних обмежень вчителям не будуть урізати зарплати. Про це заявив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, передає пресслужба відомства у Facebook.

"Чомусь педагоги побоюються зменшення або урізання. Тому хочу підкреслити ще раз: вчителі не можуть бути позбавлені оплати праці, так само як вона не може бути скорочена при дистанційному викладанні", - зазначив очільник МОН.

Міністр також зазначив, що питання виплати заробітних плат нормоване в Кодексі законів про працю та Галузевій угоді між МОН та Профспілкою працівників освіти і науки.

Новини за темою: В Україні у вчителів перевірятимуть на достовірність COVID-довідки, – МОЗ

Раніше повідомлялося, що в Україні запровадять обов’язкову вакцинацію від коронавірусу для держпосадовців та працівників освіти.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, МОЗ затвердить чіткий перелік професій виробництв та організацій, працівники яких зобов’язані зробити щеплення від коронавірусу.

До нього включать працівників закладів освіти, працівників центральних органів виконавчої влади та їхніх структурних підрозділів, а також працівників місцевих державних адміністрацій.