Перших пасажирів без ковід-документів не пустили в потяги

Фото з відкритих джерел

Двічі до поїздів викликалися представники Нацполіції

18 пасажирів не допустили до поїздки співробітники АТ "Укрзалізниця" за першу половину доби 21 жовтня через відсутні сертифікат про вакцинацію або негативний тест на COVID-19. Ще у 18 людей виявили зараження коронавірусом завдяки тестуванню на вокзалах. Про це повідомляє пресслужба "Укрзалізниці". 

Зазначається, що до поїзда Ужгород – Харків через відсутність необхідних документів не допущено 5 пасажирів, Ужгород – Харків (інший потяг) 1 пасажир, Миколаїв – Харків 3 пасажири, Ворохта – Полтава 2 пасажири та Лисичанськ – Ужгород 1 пасажир, Київ – Харків  6 пасажирів.

Двічі до поїздів викликалися представники Нацполіції.

УЗ нагадує, що пасажири можуть зробити тест на 10 вокзалах: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава. З квитком на поїзд це коштуватиме 350 грн.

Головний санітарний лікар Ігор Кузін у Facebook повідомив, що за той же час ще й виявили 18 хворих за допомогою тестів на залізничних вокзалах.

Новини за темою: Завтра в Україні почнуть діяти нові правила користування поїздами: Що зміниться

Нагадаємо, в Україні сьогодні, 21 жовтня, почали діяти нові вимоги для проїзду у потягах між областями. Зокрема, у транспорт допускаються вакциновані проти коронавірусу пасажири. Також в "Укрзалізниці" розповіли, які варіанти проїзду є для невакцинованих громадян.