Папа Римський Франциск має намір відвідати Україну, - ЗМІ

Папа Римський Франциск

Фото з відкритих джерел

Він планує здійснити такий візит у наступному році

Папа Римський Франциск може приїхати в Україну в 2022 році. Про це повідомив митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький в інтерв'ю польському агентству KAI.

"Я дізнався, що Святіший Отець планує такий візит у наступному році", - зазначив архієпископ Мечислав у відповідь на питання журналіста, чи є сподівання, що понтифік здійснить візит в Україну.

Новини за темою: Папа Римський Франциск спростував інформацію про свою відставку

Нагадаємо, що раніше Папа Римський Франциск висловився проти використання релігії в політичних цілях. Звертаючись до приблизно 30 тис. парафіян, він закликав не ставитися до християнського хреста як до політичного символу або знаку релігійного і соціального статусу.

Окрім цього, у Словаччині 14 вересня Папа Римський Франциск відвідав ромське поселення та закликав до інтеграції меншини, яка зазнає утисків, у суспільне життя.

Після зустрічі з мешканцями напівзруйнованого та переповненого району Луник-IX у Кошицях на сході країни 84-річний Папа наголосив, що роми "надто часто є об'єктом упереджень та жорстких суджень".

За його словами, маргіналізувати інших - не дасть нічого. Ізоляція себе від інших в кінцевому підсумку призводить до гніву.