Пандемія прогресує: До червоної зони увійде шоста область, найбільше – в помаранчевій

Фото з відкритих джерел

Із завтрашнього дня в Сумській області оголосять червоний рівень епіднебезпеки

В Україні п'ять областей наразі перебувають в червоній зоні карантину, готуючись прийняти шосту. Водночас у жовту зону входять п’ять областей, інші – в помаранчеву. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

Як зазначається, станом на сьогодні, червоний рівень епіднебезпеки оголошено в: Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Одеській та Херсонській областях.

Також з завтрашнього дня його оголосять в Сумській області. А в Черкаській ОДА прогнозують перехід регіону в червону зону з 25 жовтня.

Водночас на карті МОЗ вказано, що показник завантаженості ліжок перевищує три дні в Івано-Франківській, Миколаївській та Хмельницькій областях.

Крім цього, рівень госпіталізації перевищує норму майже у всіх регіонах. Нормальні показники тільки у Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Полтавській, Тернопільській та Черкаській областях.

Зокрема найбільшою зоною вважається помаранчева, оскільки до неї входять: Київ, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Тернопільська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівськ та Рівненська області.

Наразі в жовтій зоні перебувають п'ять регіонів: Вінницька, Кіровоградська, Закарпатська, Полтавська, Київська області.

Новини за темою: Кличко: Ситуація погіршується, днями Київ потрапить в червону зону карантину

Як повідомлялося раніше, ще одна область за своїми епідемічними показниками наблизилася до червоної зони карантину.

Так, у Рівненській області перевищені коефіцієнт виявлення випадків інфікування, за останні три дні понад 20%, і рівень госпіталізацій хворих на COVID-19, за 20 жовтня 66,7% при нормі не більше 60 на 100 тис. населення.