"Опозиційна платформа - За життя" святкує День Перемоги разом з українським народом. Фото

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Вранці 9 травня представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ – Співголови партії Юрій Бойко, Вадим Рабінович, голова Політради партії Віктор Медведчук, голова Виконкому партії Сергій Льовочкін, народні депутати разом із ветеранами зібралися біля легендарного танка Т-34 на проспекті Перемоги в Києві. Звідси стартували святкові заходи ОП-ЗЖ, присвячені Дню Перемоги, повідомляє пресслужба політсили.

Біля обеліска "Місто-герой Київ" на площі Перемоги народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ разом із ветеранами поклали квіти та вклонилися пам'яті полеглих за мир і свободу нашої Батьківщини.

Зі словами подяки звернувся до ветеранів Співголова партії Юрій Бойко.

"Особливі слова в цей день я хочу сказати нашим ветеранам, яких із кожним роком, на жаль, стає все менше, але які знаходять в собі сили бути з нами в це свято, нагадувати про Велику Перемогу. Ми хочемо побажати їм довгих років життя. Вони завжди будуть у нас моральним стимулом, моральною цінністю. І ми ніколи не забудемо те, що вони винесли на своїх плечах, і яку прекрасну процвітаючу країну вони побудували. З Днем Перемоги!" – привітав усіх Юрій Бойко та побажав миру, стабільності та розвитку Україні.

Шанувати ветеранів, зберегти історію Великої Перемоги для майбутніх поколінь, таке завдання в ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, сказав голова Політради партії Віктор Медведчук.

"День Перемоги – це дійсно світле свято. Це свято наших ветеранів, свято всього українського народу. Це торжество слави тієї Перемоги, яку 76 років тому здобули в кровопролитних боях представники України, інших союзних республік. Це перемога радянського народу! І ми шануємо пам'ять героїв, які воювали на полях битв, шануємо тих, хто кував перемогу в тилу. Ми зробимо все, щоб зберегти історичні успіхи наших предків для майбутніх поколінь", – зазначив Віктор Медведчук.

Перемога буде за всіма здоровими політичними силами, висловив упевненість Вадим Рабінович.

"Сьогодні зі святкового Києва я хочу сказати вам всім, щоб запам'ятали: ворог буде розбитий, перемога буде за нами!" – підкреслив Співголова ОП-ЗЖ.

Далі колона ретроавтомобілів проїхала по Хрещатику до Парку Слави.