Олександра Яремчук з Вінниччини стала "Міс Україна 2021"

"Міс Україна 2021" Олександра Яремчук Facebook / Miss Ukraine / Міс Україна

Тепер Яремчук представлятиме нашу країну на міжнародному конкурсі "Міс Світу 2021", який відбудеться в грудні у Пуерто-Рико

Вчора, 21 жовтня, у столичному Палаці "Україна" відбувся 30-й гранд-фінал конкурсу краси "Міс Україна 2021". Омріяну корону отримала 22-річна Олександра Яремчук із Вінниччини, повідомили організатори у Facebook.

Згідно з повідомленням, серед 25 фіналісток також обрали переможницю у номінації Miss Earth Ukraine 2021 20-річну Марину Літвін із Запорізької області, а титул Miss International Ukraine 2021 здобула 24-річна Ольга Шамрай із Вінниці.

Оцінювало конкурсанток міжнародне журі, до складу якого увійшли французька топмодель Сінді Бруна, всесвітньовідомий ювелір із США Джейкоб Арабо, культовий стріт-арт художник Алек Монополі, фешн фотограф Соня Плакидюк, український дизайнер Андре Тан, голова комітету конкурсу "Міс Україна" Вероніка Щіпцова та інші.

Тепер "Міс Україна 2021" Олександра Яремчук представлятиме нашу країну на міжнародному конкурсі "Міс Світу 2021", який відбудеться в грудні у Пуерто-Рико.

Новини за темою: Андреа Меса з Мексики стала "Міс Всесвіт-2021"

Нагадаємо, у вересні в Об'єднаних Арабських Еміратах відбувся конкурс "Міс Світу Plus Size-2021". Перемогу здобула українка Вікторія Щєлко. У конкурсі взяли участь представниці 51 країни. Жодних обмежень щодо віку та форм не було. Наступного року конкурс має відбутися в Україні.