Низка авіакомпаній вже почали обходити білоруський повітряний простір. Список

Фото з відкритих джерел

Поки що над територією цієї країни летять літаки з Китаю, Росії, один із Молдови й один з України

Низка авіакомпаній вирішили обходити повітряний простір Білорусі, серед них французька Air France, фінська Finnair, німецька Lufthansa, латвійська AirBaltic, азійська Singapore Airlines. Про це повідомляє Channel News Asia.

Слідом за латвійською AirBaltic та німецькою Lufthansa ще дві європейські авіакомпанії, Air France та Finnair, оголосили про тимчасове призупинення польотів через повітряний простір Білорусі. 

Також Singapore Airlines перенаправляє деякі рейси, щоб уникнути повітряного простору Білорусі після того, як Мінськ змусив літак Ryanair приземлитися, щоб заарештувати журналіста на борту.

Згідно з даними Flightradar24.com, усе менше літаків пролітають у небі над Білоруссю. 

Станом на 10:55 над територією цієї країни летять літаки з Китаю, Росії, один із Молдови й один з України (Київ).

Зі свого боку, білоруська авіакомпанія "Белавіа" скасовує рейси до Лондона і Парижа до 30 жовтня через рішення урядів Британії та Франції, які заборонили перевізнику виконання польотів.

Новини за темою: Затримання білоруського опозиціонера Протасевича: Що відомо про "спецоперацію" Лукашенка

Нагадаємо, Україна із середи заборонила польоти у повітряному просторі Білорусі. Саміт Європейського Союзу також підтримав рішення заборонити польоти білоруських авіакомпаній на територію ЄС та закликав всіх авіаперевізників уникати прольоту над територією Білорусі.