Носіння масок у червоній зоні: У МВС роз'яснили, як будуть штрафувати порушників

Фото з відкритих джерел

Правоохоронці, перш за все, працюватимуть з профілактичною та роз'яснювальною метою

У Міністерстві внутрішніх справ розповіли, що за відсутність маски у громадських місцях червоної зони штрафуватимуть тих осіб, які не реагують на зауваження правоохоронців та злісно порушують правила. Про це заявив заступник директора департаменту МВС комунікацій зі ЗМІ Ярослав Тракало у коментарі "Українській правді". 

"Робота правоохоронців матиме, насамперед, профілактичну та роз’яснювальну місію. Безумовно, першочерговим завданням буде донести до людей, чому дотримуватися маскового режиму - надзвичайно важливо як для власної безпеки, так і безпеки здоров’я і життя оточуючих. Усі повинні усвідомлювати власну відповідальність", - пояснив Тракало.

Новини за темою: У МОЗ пояснили, коли у червоній зоні маску на вулиці можна не носити

Він також уточнив, що патрулі поліцейських постійно присутні на вулицях і стежать за дотриманням порядку, а тепер, відповідно, будуть робити зауваження громадянам без масок.

Як зазначається, злісним порушникам, які відмовлятимуться надіти маску, будуть виносити на місці протоколи про штраф у 170 гривень, або постанову про штраф у 17 тисяч, якщо порушення зафіксовано в громадському транспорті або державній установі.

Новини за темою: В Україні дозволили посилювати карантин на рівні територіальних громад

Нагадаємо, що раніше уряд України заборонив у червоних карантинних зонах епіднебезпеки з COVID-19 перебування на територіях загального користування без надягнених захисних масок або респіраторів.