Новини » Світ Читать эту новость на русском

Німеччина відкриває кордони: Які умови в'їзду для вакцинованих українців

pxhere.com

Зокрема, в'їхати до Німеччини зможуть повністю щеплені особи

Із 25 червня Німеччина відкриває свої кордони на в’їзд для повністю вакцинованих осіб, у тому числі з України. Про це йдеться в офіційному повідомленні посольства ФРН в Україні.

Так, повністю вакциновані українці зможуть знову в’їжджати у Німеччину з метою відвідання близьких та друзів, а також з туристичною метою.

Починаючи з 21 червня, можна подавати заяви на отримання необхідних для запланованої мети поїздки віз як у посольстві, так і у візовому центрі Visametric.

Право в’їзду до Німеччини матимуть ті особи, які отримали щеплення однією з вакцин, перелічених на інтернет-сторінці Інституту Пауля Ерліха, якщо з дня щеплення останньою необхідною дозою вакцини або вакциною, яка потребує однієї дози, пройшло щонайменше 14 днів. Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (ЕМА) – це препарати компаній BioNTech/Pfizer, Moderna, AstraZeneca і Janssen.

Перелік вакцин планується також розширити і доповнити іншими вакцинами з аналогічними захисними стандартами, як тільки будуть завершені необхідні тестування, підкреслили у посольстві.

Новини за темою: У Грузії знову оновили правила в'їзду для іноземних туристів

Раніше повідомлялося, що Ізраїль з 14 червня дозволив в'їзд для українців, з огляду на це в посольстві України надали детальні роз'яснення.