Немає кого лікувати: В Ужгороді закривають COVID-відділення

хворий на коронавірус
CDC

За останню добу у Закарпатській області підтвердили лише 38 нових випадків хвороби

В Ужгороді немає потреби у відділеннях для лікування хворих на коронавірус, оскільки кількість пацієнтів із важким перебігом хвороби зменшилась, а тому з червня відділення планують закривати. Про це йдеться у повідомленні на сайті міської ради.

Зокрема, відповідну заяву зробив директор КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради Іван Курах.

За його словами, ситуація з COVID-19 у місті стабілізувалась, а кількість хворих на коронавірус, зокрема й важких хворих, зменшилась. 

Наразі зі 190 ліжок, відведених для лікування хворих на COVID-19, зайняті 10. Реаніматологи, які працювали у "ковідному" відділенні, працюватимуть у відділенні невідкладної допомоги, перепрофільовані відділення повернуться до звичної роботи.

Новини за темою: У світі може статися катастрофа ще через одну групу коронавірусів, - лікар

При цьому, у випадку потреби відділення обіцяють знову відкрити.

Як повідомлялося, станом на ранок 28 травня в Україні лабораторно підтверджено 2 196 673 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, за минулу добу в країні виявлено 3306 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, із них лише 38 – у Закарпатській області.