Найголовніша роль кожного, хто долучається до хресної ходи, - це роль молитви за державу, за народ, за мир в Україні, - отець Нестор

Отець Нестор Скріншот з відео

Найголовніша роль кожного вірянина, який сьогодні є на Володимирській гірці і долучається до хресної ходи, - це роль молитви за свою державу, за свій народ, за мир в Україні, за єдність світового православ'я. Про це в ефірі марафону "1033 роки Хрещення Русі. Люди" на телеканалі "Перший Незалежний" під час включення з Володимирської гірки зазначив отець Нестор, випускник Київської духовної академії і семінарії.

Священнослужитель наголосив, що кожна людина, яка сьогодні перебуває на Володимирській гірці у Києві, відіграє свою значну роль.

"Думаю, що найголовніша роль кожного вірянина, який сьогодні є на Володимирській гірці, це роль молитви за свою державу, за свій народ, за мир в Україні, за єдність світового православ'я. Ця роль гідна честі", - зазначив отець Нестор.

Отець Нестор розповів про роль і завдання київських духовних шкіл.

"Київські духовні школи від самого початку, від часу проведення першої хресної ходи, брали активну участь в організації хресної ходи. Значна частина організаційних питань лягала саме на київські духовні школи. Найперше, це, мабуть, те, що київські духовні школи приймали значну кількість паломників і приймають і сьогодні. Також київські духовні школи, викладачі, студенти ведуть активну участь в організації Центру інформації, питань, які стосуються Центру інформації. Також на викладачів і студентів лягає така ноша щодо зустрічі іноземних делегацій, проведення екскурсій. Але, мабуть, найголовніший обов'язок київських духовних шкіл - це молитва і долучення до всеукраїнської хресної ходи, адже це свято нашого народу, це свято нашої Церкви", - сказав отець Нестор.

Нагадаємо, у Києві 27 липня з огляду на проведення заходів із відзначення 1033-ї річниці Хрещення Київської Русі у місті буде тимчасово обмежено рух усіх видів транспортних засобів низкою вулиць.

Як повідомляли, напередодні дня Хрещення Русі до Свято-Успенської Києво-Печерської лаври прибули чотири чудотворні ікони з різних куточків України.

26, 27 і 28 липня команда телеканалу "Перший Незалежний" проводить масштабний святковий марафон, присвячений 1033-й річниці прийняття християнства Київською Руссю.