На Волині хочуть перейменувати одне з найдавніших міст України

Фото з відкритих джерел

З назви Володимир-Волинський хочуть прибрати приставку "Волинський"

На Волині відбулись громадські слухання щодо повернення місту Володимиру-Волинському історичної назви "Володимир". Про це повідомляє пресслужба місцевої міської ради.

Як зазначається, вчора в місті пройшли громадські слухання щодо повернення Володимиру-Волинському історичної назви "Володимир". Як заявив мер Ігор Пальонка, питання повернення цієї назви піднімалося неодноразово.

"Особисто я переконаний, що місто, яке одним з перших отримало Магдебурзьке право, засновником якого був рівноапостольний князь Володимир, має повернути собі ім'я, яке носило протягом багатьох століть і яке зафіксовано в літописах часів Київської Русі", - повідомив він.

За підсумками голосування більшість зареєстрованих учасників підтримали перейменування Володимира-Волинського. Тепер пропозиція буде винесена на найближче пленарне засідання міськради 1 жовтня.

Новини за темою: У Києві дадуть нові імена площам, а також перейменують низку вулиць. Список

Нагадаємо, раніше парламент підтримав постанову про перейменування смт Новгородське Донецької області у смт Нью-Йорк. Постанову підтримав 301 нардеп. За законопроєкт голосували без обговорення.