На планшети поліції встановили програми для зчитування COVID-сертифікатів

Фото з відкритих джерел

Завдання правоохоронців, перш за все - роз'яснювальна робота, для чого здійснюватимуться рейди по нічних клубах, ринках і закладах громадського харчування

Національна поліція України встановила на планшети правоохоронців відповідне програмне забезпечення, яке дозволяє зчитувати QR-код із міжнародних та внутрішніх сертифікатів про вакцинацію. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Як зазначається, правоохоронці спільно з медиками вживатимуть заходів для мінімізації зараження громадян у місцях, які сприяють поширенню коронавірусу - зокрема, в громадському транспорті, розважальних закладах, у тому числі в нічних клубах, ринках, закладах громадського харчування.
 
"Обов'язковою умовою такої роботи є також підтвердження клієнтами і персоналом своєї COVID-безпеки", - йдеться в публікації.
 
Уточнюється, що завданням поліції, серед іншого, є проведення належним чином роз'яснювальної роботи серед перевізників про необхідність дотримання карантинних вимог, а також роз'яснення про відповідальність громадян і перевізників у разі порушення протиепідемічного законодавства.
 
 
Нагадаємо, з 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів COVID-сертифікату або тесту.